Tag: дипломирање

Забава

ФОТО: Лила е горда мајка

Лила Филиповска има одличен повод за славење. Таа на Инстаграм објави фотографија од неа и синот, на која напиша дека тој дипломирал и ја направил повторно горда мајка. Diplomec ♥️ #proud #mom ♥️ A photo posted by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Oct 8, 2016 at 2:24pm PDT Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Белите […]