Tag: дејвид

Повеќе

ВИДЕО: За да личи на Дејвид Бекам потрошил неверојатни 20 илјади фунти, а резултатот…

Џек Џонсон потрошил неверојатни 20 илјади фунти за да личи на својот идол, Дејвид Бекам. Тој вели дека му се потребни дополнителни 30 илјади фунти за конечно да ја постигне неговата цел. Погледнете како изгледа Џек во моментот, па процнете дали е на добар пат: Повеќе на Gotvi.mk: ВИДЕО: Кога […]

Забава

Дејвид Бекам и Кевин Харт со реклама за H&M (ВИДЕО)

Познатиот фудбалер, Дејвид Бекам заедно со комичарот Кевин Харт снимија долгометражна интересна реклама за познатиот ланец за облека, H&M. Во рекламата Бекам и Харт ги носат нивните омилени парчиња облека од овој познат ланец продавници. Видеото на ЈуТјуб веќе надмина повеќе од 5,7 милиони прегледи. Инаку, Бекам деновиве е актуелен […]

Забава

ВИДЕО: Профи шминка – Викторија Бекам ќе ве научи како се прави тоа

Викторија на Инстаграм објави видео во кое ги открива своите тајни за профи шминкање. Погледнете: Thank u @VogueMagazine! Excited to share my tips and secrets with you ladies! My first make up collection lands in stores next month x vb #VBxEsteeLauder #VBDoverSt #VBHongKong victoriabeckham.com @esteelauder A video posted by Victoria […]

Забава

ВИДЕО: Викторија не била трезна кога го запознала Бекам, а еве ги нејзините тајни за шминкање

Викторија Бекам го запознала својот сопруг Дејвид Бекам кога не била баш трезна – откри таа за странските медиуми. Но, тоа и не е толку важно, тие се среќни заедно. Ова е поинтересно – Викторија на Инстаграм објави видео во кое ги открива своите тајни за профи шминкање. Погледнете: Thank […]