Tag: детсто

Десерти

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Колачиња со најубавите бонбони од детството

Вкусни, лесни, брзи и шарени. Направете колачиња со вкусот на детството. М&М бонбоните сите ги сакаме, а сега ќе ви послужат за супер десерт.Подготовката и состојките погледнете ги во видеото: Повеќе рецепти на Готви.мк: Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома Супер рецепт: […]