Tag: гори

Препораки

Ќе мислите дека ви гори стомакот – смеса која го топи салото за кратко време

Ова е мелем кој елиминира вишок килограми, масни наслаги, ја подобрува работата на мозокот, помага за подобро помнење и концентрација, вид и слух.Буквално кога ќе го пробате ќе почувствувате како ви се топи салото во организмот. Има витамини Ц, Б1, Б6, калциум, Б2, магнезиум, фосфор, и многу лековити својства.   […]

Повеќе

ВИДЕО: Пожари на Тасос – Целиот остров во паника

Најмалку четири пожари денеска го зафатија грчкиот остров Тасос. Се претпоставува дека причината е синоќешното невреме проследено со силни грмежи. Еве како изгледаше денеска Тасос: Лефкада: Пожарот ставен под контрола, изгореа 10 традиционални куќи (ВИДЕО) СТРАШНО: Гори грчкиот остров Лефкада – зафатени и куќи (ВИДЕО + ФОТО) Никако не паничете […]