Tag: гола

Забава

ФОТО: Кејти Пери гола ги повикува Американците да гласаат

Во битката за нов претседател на САД има навистина интересни моменти. Вчера на интересен начин се вклучи и Кејти Пери. Таа објави фотографии на кои е гола и ги повика граѓаните да се регистрираат и да гласаат на претстојните избори за кандидатката на Демократите, Хилари Клинтон. Да гласаат облечени, порачува […]

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан речиси гола на концертот на Канје

Ким Кардашијан, познатата старлета и сопруга на раперот Канје Вест повторно присуствуваше на негов концерт. Како и секогаш, со својата голотија успеа да го сврти целото внимание врз себе. Еве како изгледаше Ким: Tonight A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Sep 17, 2016 at 9:27pm PDT Повеќе вести […]

Забава

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ким Кардашијан повторно се фотографираше гола

Дел од познатите личности повеќе нема потреба да стравуваат од папараците. Тие самите многу почесто објавуваат разголени фотографии на социјалните медиуми. И така повторно доаѓаме до Ким Кардашијан 🙂 Еве што објави таа овојпат на Инстаграм: In all seriousness I'm going to be totally selfless for this one last post. […]

Забава

18+ ФОТО: Мараја Кери целосно гола во полна када

Мараја Кери целосно гола во полна пенеста када – вака се опушта таа после долг напоред ден во студиот и подготовка на новиот албум на Мараја. Но, изминативе месеци како сите да почнаа да се разголуваат и соблекуваат на социјалните медиуми. Дали е поради жешкото време или поради привлекување внимание, […]

Забава

Памела Андерсон гола на Плејбој забава (ВИДЕО 18+)

Погледнете ја оваа видео снимка која се појви на ЈуТјуб и каде најпознатата Плејбој зајачица, Памела Андерсон сосема гола ги послужува дел од присутните на забава на „Плејбој“. Детали погледнете во ова видео: Повеќе вести на Gotvi.mk: 18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно! Марјана како Памела Андерсон […]

Забава

18+ ВИДЕО: Памела Андерсон се соблече гола на филм. Повторно!

Памела Андерсот сеуште предизвкува воодушевеност со нејзиниот изглед кај сите генерации, иако наполни 49 години. Таа се соблече во филмот „The people garden“ и повторно остави без здив. Погледнете како таа изгледа денес: Повеќе вести на Gotvi.mk: Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше […]

Забава

ФОТО: Моника Белучи – Нејзината убавина и на 51 година остава без здив

Италијанска грациозност, светска убавина. Актерката Моника Белучи остава без здив и на 51 година. Таа вчера на својот Инстаграм објави видео – извадок од филмот „На Млечниот пат (On the Milky Road)“ каде глуми заедно со Емир Костурица. Погледнете како Моника зборува гола на дел од поранешните југословенски јазици: ❤️Trailer of […]

Забава

ВИДЕО: Моника Белучи гола зборува на српски или хрватски јазик – Еве како звучи тоа

Моника Белучи вчера на својот Инстаграм објави видео – извадок од филмот „На Млечниот пат (On the Milky Road)“ каде глуми заедно со Емир Костурица. Погледнете како Моника зборува на дел од поранешнит ејугословенски јазици: ❤️Trailer of the movie “0n TheMilky Road” 2016 by and with Emir Kusturica #monicabellucci#trailer#onthemilkyroad#emirkusturica#video#instavideo#mostra#venezia#serbian#film#моникабеллуччи A […]

Забава

ФОТО: Емили Ратајковски повторно гола позираше на Инстаграм

Ах, да може Санторини да зборува 🙂 Токму на овој грчки остров одмара една од најпознатите манекенки Емили Ратајковски. Таа секојдневно објавува  фотографии, а на една целосно гола нурка во базен. @amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping A […]

Забава

18+ФОТО: Сексапилната Емили Ратајковски се соблече гола

Манекенката Емили Ратајковски периодов одмора на грчкиот остров Санторини. Таа објави цела серија фотографии, а на една се соблее целосно и се нурна во базен. Уверете се сами: @amoreandsorvete 48 hour sale starts now! Enter code EMRATA at checkout for 15% off plus free worldwide shipping A photo posted by […]