Tag: години

Tips & Tricks

За лицето има шминка, но за вратот… – избришете ги годините со домашна маска

Проблемите со лицето можат да се средат со шминка, но еден од главните проблеми кај жените е кожата на вратот. Еве како да си помогнете за да го зацврстите овој дел од телото. Поврзани вести на Готви.мк: Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки Кинеска кујна: Како […]