Tag: гледања

Видео, Деликатеси, Препораки

ВИДЕО: Рецептот кој е гледан од над 35 милиони луѓе во светот

Овој видео рецепт е прегледан повеќе од 35 милиони пати, а тоа значи дека влегува во врвот на најпопуларните рецепти на светот. Потребни ви се: компир, путер, јајца, брашно, масло, шунка, кашкавал, сол и бибер Компирот добро ќе го измиете и ќе го сварите со кора. Исчистете го и додајте […]