Tag: галерија

Повеќе

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Скопје под снег

Радост за најмалите, страв кај повозрасните лица и неизвесност кај возачите. Но, глетката од секој агол е навистина прекрасна. До редакцијата на Gotvi.mk пристигнаа голем дел на фотографии на кое се гледа главниот град кој денеска е обвиен во снежна покривка. Дел од нив објавуваме, а ги очекуваме и вашите фотографии […]

Забава

Марјана прави вистински „земјотрес“ на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Познатата македонска водителка и модел, Марјана Станојковска со своите фотографии руши рекорди на Инстаграм. Секси и заводлива – погледнете ја оваа фотогалерија на Марјана: #prisma #marjanastanojkovska A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on Oct 8, 2016 at 2:12am PDT Happy Friday 💋 It's raining,but at least it is Friday! […]