Tag: газиран пијалак

Tips & Tricks, Видео

5 начини како да ги искористите газираните пијалаци во домаќинството (ВИДЕО)

Трикови кои сигурно успеваат со газирани пијалаци! Иако на листата непожелни намирници за нашето здравје, сепак не е лошо да имате една лименка газиран пијалак во фрижидер. Со газираните пијалаци можете да изведете разни трикови во домаќинството. Еве и кои… Повеќе вести на Готви.мк Брзо и освежително: Смути од шумски […]