Tag: вртат

Предјадења

Уштипци кои сами се вртат – ова утро почнете го со брз рецепт

Уштипци кои сами се вртат во тава. Повеќе рецепти на Готви.мк: Топли пирошки со сирење Мини проја со фета Појадок од стар леб Леб кој не дебелее Појадок во шолја Појадок со кој ќе топите килограми ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид Ремек дело во кујната: Леб од банана