Tag: витанмини

Предјадења

Победете ги вирусите и студот: Смути со зеленчук за ден полн енергија

Направете вкусно смути полно зеленчук.     Се става се во блендер и се пие. Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk: Смути за старт на денот За диета здраво срце и висок притисок – една шолја е лек Неодолив сок од јаболка Сок од домати – витамини и супер вкус Слатка зимница: […]