Tag: викторија

Забава

ФОТО: Викторија Бекам со кафе и сладолед уживаше во Њујорк

Викторија Бекам викендов уживаше во Њујорк. Утрото го започнувала со кафе од Старбакс, а го покажа и својот омилен сладолед со 2 топчиња. Погледнете го изборот на Викторија Бекам: Good morning NY! Wake up! x vb #VBSS17 #NYFW A video posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Sep 8, 2016 at […]

Забава

ВИДЕО: Профи шминка – Викторија Бекам ќе ве научи како се прави тоа

Викторија на Инстаграм објави видео во кое ги открива своите тајни за профи шминкање. Погледнете: Thank u @VogueMagazine! Excited to share my tips and secrets with you ladies! My first make up collection lands in stores next month x vb #VBxEsteeLauder #VBDoverSt #VBHongKong victoriabeckham.com @esteelauder A video posted by Victoria […]

Забава

ВИДЕО: Викторија не била трезна кога го запознала Бекам, а еве ги нејзините тајни за шминкање

Викторија Бекам го запознала својот сопруг Дејвид Бекам кога не била баш трезна – откри таа за странските медиуми. Но, тоа и не е толку важно, тие се среќни заедно. Ова е поинтересно – Викторија на Инстаграм објави видео во кое ги открива своите тајни за профи шминкање. Погледнете: Thank […]