Tag: викен

Видео, Главни јадења

ВИКЕНД МЕЗЕ: Крцкави компирчиња – одлична комбинација за пиво

Ако сакате да се опуштите со вкусно мезе викендов, ви нудиме супер рецепт за крцкави компирчиња кои совршено одат со пиво. Уживајте со семејството или со пријателите.Подготовката и се што ви треба за ова уживање погледнете ги во следното видео. Повеќе на Готви.мк: Свежа салата која топи килограми и ја […]