Tag: венчаница

Забава

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ќерката на познатата фолк пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, како и нејзината мајка навистина знаат како да го привлечат вниманието преку социјалните медиуми. Српските медиуми деновиве на големо пишуваат дека Анастасија конечно успеала да го преболи своето сега поранешно момче, Костадин, додека Цеца неодамна и официјално стана најследената личност на Твитер. Вчера, […]

Забава

ВИДЕО: Цеца повторно во венчаница, но нема да се мажи

Познатата фолк пејачка, Цеца Ражњатовиќ навистина знае како да го привлече вниманието, особено преку социјалните медиуми. Таа неодамна и офцијално стана најследената личност на Твитер. Пред неколку часа, користејќи ја апликацијата „PhotoGrid“ таа објави видео на Инстаграм во кое е облечена во венчаница, а во позадина оди познатата свадбена мелодија. […]

Забава

Ана Николиќ ги објави свадбените фотографии – ваква венчаница немате видено

Ана Николиќ во тајност се омажи вчера за 11 години помладиот рапер Раста, а сега е објавена и првите фотографиии од венчавката. Погледнете каква венчаница носеше атрактивната српска пејачка. ФОТО: Facebook