Tag: вегета фант

Главни јадења, Препораки

Видео рецепт: Пилешко во сос од сирење

Сакате да приготвите нешто вкусно и хранливо, а немате многу време за во кујна? Пилешко во сос од сирење е новиот предлог по рецепт од кујната на Подравка: Добар апетит! Препорака: Доколку сакате да уживате во вкусен оброк без месо, можете да го искористите овој рецепт, но наместо месо ставете […]

Главни јадења, Препораки

Видео рецепт: Тестенини болоњезе од рерна

Нов вкусен рецепт од кујната на Подравка – Тестенини болоњезе од рерна. Еве како да ги подготвите: На здравје! Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk од кујната на Подравка: Видео рецепт: Мисиркини гради во сос од печурки Пилешко во сос од сирење (Видео)

Главни јадења, Препораки

Видео рецепт: Мисиркини гради во сос од печурки

Вкусен рецепт од кујната на Подравка – Мисиркини гради во сос од печурки. Еве како да ги подготвите: Добар апетит! Прочитај повеќе рецепти на Gotvi.mk од кујната на Подравка: Видео рецепт: Тестенини болоњезе од рерна Пилешко во сос од сирење (Видео)