Tag: Бритни

Забава

ФОТО: Бритни Спирс го објави рецептот за омилените шпагети

Тестенини со свеж зеленчук – тоа е рецептот на познатата пејачка Бритни Спирс. Таа неодамна на Инстаграм објави фотографија од овој рецепт. Дали самата ги приготвила или некој тоа го сторил за неа, не објавува 🙂 Great dish 😋 A photo posted by Britney Spears (@britneyspears) on Jul 13, 2016 […]

Забава

ВИДЕО: Бритни Спирс со нова песна, албум и парфем – ова ќе биде нејзина година

Американската пејачка Бритни Спирс ги откри деталите за најновиот албум, кој ќе се вика „Глори“ и се очекува да излезе на 26 август. Спирс во Јули годинава го промовираше и новиот сингл „Make me“, а видео спотот можете да го погледнете во ова видео: Повеќе вести на Gotvi.mk: Бритни Спирс и […]

Забава

Бритни Спирс и дузина танчари влетаа кај Џими Кимел дома – ќе урлате од смеење на ова видео

На Џими Кимел секој 1ви Април му е повеќе од забавен… или помалку изненадувачки 🙂 Првиот пат кај него во спалната влета Ријана, а овој пат тоа го стори Бритни Спирс. И тоа со цела дузина на танчери кои полуголи буквално играа врз Џими и неговиот кревет. Погледнете го ова видео и […]

Забава, Повеќе

ФОТО: Бритни Спирс откри кое и е омилено јадење

Американската пејачка Бритни Спирс ги откри деталите за најновиот албум, кој ќе се вика „Глори“ и се очекува да излезе на 26 август. Во меѓувреме, Спирс на Инстаграм објави фотографија со 2 нејзини омилени јадења – тост и салата. „Некои работи никогаш нема да се променат. ОМИЛЕНИ засекогаш“, напиша пејачката […]