Tag: бон апетит

Салати

Салата „Бон апетит” – поголем хит од шопска и мешана

Вкусна и освежителна салата полна со витамини.Ова е рецептот:     Повеќе Готви.мк рецепти: Мимоза салата во ново руво Брза крем салата со јогурт Салата со маслинки и кубети Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата