Tag: бомбај

Повеќе

Бомбај сок – напивка која ќе ви ја врати енергијата!

Оваа напивка ќе ви ја врати енергијата! Повеќе вести на Готви.мк: Вистински специјалитет – Бургер од растурено пилешко со барбекју сос Салата која летово ќе ја правите секој ден Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика Полнети тиквички по најдобар рецепт Рости од компир Шеф салата […]