Tag: боем торта

Десерти

Направете „Боем торта” – се е јасно од името

Направете торта која ќе направи сите да посакаат да им го кажете рецептот од неа. Името сосема добро и прилега.       Повеќе на Готви.мк: Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење […]