Tag: бел колач

Десерти

Брз бел колач – готов за половина час!

Овој вкусен колач со ванила ќе ги воодушеви сите љубители на слатки, а е многу лесен за подготовка… Уживајте! Повеќе десерти на Готви.мк: Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега Ќе ве врати во детството: Омилениот десерт на сите генерации Десерт готов за 20 минути Конечно: Највскуниот десерт за […]