Tag: беквалац

Забава

Беквалац се омажи по трет пат – се јадеше, пиеше и играше, свадбата чини богатство

Наташа Беквалац, убавата барбика од Нови Сад, по трет пат во животот го кажа судбоносното ДА и тоа со својот избраник Лука на Ибица.Убавата Наташа и Лука кои чекаат девојче, за свадбата издвоиле 100.000 евра, имале само 25. гости, а уживале во луксуз. На свадбата присуствуваа само кумовите и сестрите […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Беквалац се пофали со мафини – фановите и се смеат

Moji prvi mafini🍰🍫🍩🍮😂..💪🏡… A video posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Jan 25, 2017 at 12:39pm PST Убавата пејачка Наташа Беквалац се пофали на социјалните мрежи со своите први мафини. Пејачката се почесто објавува фотки од кујната што докажува дека брачниот живот дефинитивно и годи. Сепак, фановите се пошегуваа со […]

Забава

ФОТО: Српската пејачка со вино во раката – фановите бесни на неа

Наташа Беквалац објави нова фотографија на социјалните мрежи на која позира со пижами, чаша виново раката, и цигара.Фановите удрија по неа поради нејзините пороци. Повеќе на Готви.мк: Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео) ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ ВИДЕО: Драјв […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Вака Беквалац се грее во студените денови

Вака Наташа Беквалац се грее во студените зимски денови. Шолја чај е полн погодок.     Good morning ,rebels⛄❄ A video posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Jan 12, 2017 at 11:42pm PST Повеќе на Готви.мк: ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки Како да ослабете според хороскопскиот […]

Видео, Забава

ВИДЕО: Беквалац ги засука ракавите – вака прави колачи со дечињата

Вака барбиката од Нови Сад, Наташа Беквалац, прави колачиња со своите деца. Таа напиша на Инстаграм дека неделното попладне го поминува вака. Nedelja🍭🍪🍩🍰🍬 A video posted by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Jan 8, 2017 at 11:07am PST Повеќе на Готви.мк: Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг […]

Забава

ФОТО: Наташа Беквалац е секс бомба – покажа како се храни

Наташа Беквалац важи за секс-бомба. Таа внимава на исхраната, а овој пат на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотка од тоа како се храни. Повеќе на Готви.мк: ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ ВИДЕО: Драјв маркет – погледнете како ќе изгледа маркетот на иднината Диетално: […]

Забава

ФОТО: Вака се опушта најубавата русокоса на српската естрада

Вино, свеќи и романтика. Вака се опушта убавата барбика од Нови Сад, Наташа Беквалац.Погледнете ја фотката од нејзината идеална вечер. Повеќе вести на Готви.мк: ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација 10 „убијци“ на вишокот калории Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео) Диетален појадок што ќе ве држи […]

Повеќе

Беквалац и Крлеуша во „војна“: Како тоа ги поддршуваш ЛГБТ луѓето, а им наплаќаш за настап?

Лавина реакции предизвика настапот на српската пејачка Наташа Беквалац на „Парадата на гордоста“ која викендов се одржа во Белград, Србија. Секако, предничеше нејзината колешка Јелена Крлеуша, како и дел од српските медиуми кои ја „обвинија“ Беквалац дека ако ја поддржувале ЛГБТ популацијата не требала да земе хонорар за својот настап. […]

Забава

Вистински Балканец: Ова е омиленото јадење на Наташа Беквалац

Наташа Беквалац за „Story“ откри детали за својата исхрана. Одговарајќи на брзи прашања, познатата пејачка од Нови Сад откри кое јадење и е омилено.Па, како вистински Балканец, Наташа призна дека омилено јадење и е сарма. Исто така, пејачката признава дека знае да зготви се, а нејзин омилен десерт е баклавата. […]