Tag: базга

Tips & Tricks

Лек за хемороиди, акни и чир – веднаш делува

Направете природен лек за хемороиди, чир и акни, лечи се. Се ставаат листовите во стаклен сад со масло и откако ќе отстои 2-3 недели смесата, маслото се процедува и се нанесува на болните места. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој […]