Tag: бадемово

Препораки

За астма, несоница, настинки и импотенција – пијте го ова често

Сигурно сте слушнале колку е здраво бадемовото млеко, а ние ви го потврдуваме тоа. Помага за лачење на жолчната киселина, против воспаление, грип и настинка, астма и несоница. Добро е за импотенција и анемија. Супер е за мозокот и за енергија. Има и многу витамин Е. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: 10 […]