Tag: ана кокиќ

Забава

Српската пејачка признава: Вака ослабев 10 кила за два месеца!

Српската пејачка Ана Кокиќ важи за една од најсексапилните на естрадата, а во минатото мака мачеше со килограмите. Убавата Србинка открива како ослабна 10 килограми за само два месеци.- Не сакав да се ставам на исцрпувачки диети, не сакав да ми падне имунитетот и да се разболам. Затоа консумирав само […]

Забава

ФОТО: Српската пејачка без шминка – колешките многу и љубоморат

Српската пејачка Ана Кокиќ прикачи фотка на Инстаграм на која напиша дека е без шминка.Ако навистина Ана нема ништо на лицето, тогаш колешките има на што да и завидуваат. Повеќе вести на Готви.мк: Наместо да слабеете се дебелеете? Прочитајте што е причината Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер […]