Tag: Анастасија

Забава

ВИДЕО: Анастасија ја објави Цеца облечена во венчаница

Ќерката на познатата фолк пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, како и нејзината мајка навистина знаат како да го привлечат вниманието преку социјалните медиуми. Српските медиуми деновиве на големо пишуваат дека Анастасија конечно успеала да го преболи своето сега поранешно момче, Костадин, додека Цеца неодамна и официјално стана најследената личност на Твитер. Вчера, […]

Забава

ФОТО: Ким Кардашијан или русинката Анастасија Квитко – За која од нив би гласале?

Ким Кардашијан добива сериозна конкуренција. Станува збор за рускиот модел Анастасија Квитко која својата кариера ја продолжува во САД. Погледнете ги овие фотографии и одлучете сами: A photo posted by Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko) on Aug 29, 2016 at 9:39pm PDT amazing photoshoot with @martin_depict 😍 A video posted by Anastasia […]

Забава

Манекенот од спотот на Цеца се додворувал на Анастасија во Будва

Кога Цеца Ражнатовиќ пред 3 години го снимила спотот за песната „Да раскинем са њом“, јавноста меѓу останатото, го насочи вниманието кон манекенот Дерек Жугиќ. Иако соработува со фолк дивата, Дерек тогаш немал прилика да ги запознае нејзините деца, па затоа ова лето кога се сретнал со Анастасија во Будва […]