Tag: амсло

Повеќе

Косата, трепките и веѓите ќе растат како луди – ова масло е спасот

Рицинусовото масло е познато по омега 3 масни киселини кои помагаат за нега и убавина. Ви требаат 5 лажици рицинусово масло, кои треба да ги измешате со пет лажици кокосово масло. Се става на главата, веѓите и трепките и тие ќе растат како луди. Прочитај повеќе на Gotvi.mk: Чај за желудникот […]