Tag: алпски

Главни јадења

Деликатес на денот: Компир на алпски начин полн сланина и кашкавал

Направете вкусен компир на алпски начин.   Повеќе рецепти на Готви.мк:Брз појадок со туна салатаВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути Туна салата со фетучини Туна салата Брзо посно предјадење за целото семејство