Tag: Австралија

Повеќе

Еве ја машката верзија на Ким Кардашијан (18+ ФОТО и ВИДЕО)

Руби Ру (18 години) е од Мелбурн, Австралија, а неговите фотографии се многу популарни на Instagram. Тој својот профил кој брои над 22 илјади следачи го има потпишано како „официјална страна на твоето убаво момче“. Погледнете: 😘😘 #reubenana #reubenanand #reubenana_official A photo posted by Ruby Rue (@reubenana_official) on May 28, 2015 […]