Ваша препорака

Видео, Главни јадења

Крцкави од надвор, а внатре вкусен фил: Поховано пилешко од рерна подготвено со двојно помалку масло

Поховано пилешко од рерна подготвено со двојно помалку масло. Добар апетит! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта […]

Видео, Главни јадења

Крцкави и полнети, се печат само 20 минути: Солени стапчиња од лиснато тесто кои веднаш исчезнуваат од плехот

Почестете го вашето семејство со овие солени стапчиња од лиснато тесто. Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да […]

Десерти

Здрав почеток на денот: Пудинг од кокосово млеко

Здрав почеток на денот: Пудинг од кокосово млеко. Уживајте! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не […]

Видео, Десерти

Фантастичен колач со плазма и кокос

Едноставен колач со кокос и плазма. Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече За […]

Главни јадења

Оригинален рецепт за вкусна проја

Оригинален рецепт за вкусна проја. Добар апетит! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече […]

Главни јадења

Вкусен ручек: Пилешки батаци со компири!

Ароматичен и вкусен ручек. Добар апетит! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече За […]

Видео, Десерти

Колач со сливи по стар рецепт: За помалку од 150 денари ќе го добиете омилениот десерт од детството

Колач со сливи по стар рецепт. Уживајте! Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече […]

Видео, Главни јадења

Брзи солени мафини со сирење: Идеални се како славско предјадење, сите ги сакаат, а лесно се прават

Солените мафини со сирење можат да бидат одлична замена за леб. Добар апетит! Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Cooking“:

Главни јадења

Лесно и брзо направете чедар: За едно од најпопуларните сирења потребни ви се само 5 состојки, а ќе добиете 1,5 кг

Лесно и брзо направете чедар: За едно од најпопуларните сирења потребни ви се само 5 состојки, а ќе добиете 1,5 кг. Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди „Катица“ торта Возможно е – еве како да направиш […]

Видео, Повеќе

Природен рецепт за зајакнување на имунитетот – Моќна комбинација од 4 состојки

Рецепт за зајакнување на имунитетот од ѓумбир, мед, лимон и лук. Природен лек кој го зајакнува имунолошкиот систем и го штити нашето здравје. Помага при лекување на настинки, инфекции, спречува замор. Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ во прилог: Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти: Баклава Баклава со вишни Трилече […]