Author: готвимк

Tips & Tricks, Видео, Десерти

ВИДЕО: Сладолед од кокос и боровница – неодолив домашен рецепт

Подравка ни претставува одличен рецепт за домашен сладолед од кокос и боровница. Се прави брзо, а резултатот е многу вкусен 🙂 Начинот на подготовката погледнете го во видеото: Погледнете видеа со кулинарски рецепти, трикови и совети тука Скапо ви е 20 денари за топче? Погледнете ја цената на овој сладолед […]