Направете сами природен освежувач: Вашето купатило ќе мириса пријатно цело време

Направете сами природен освежувач: Вашето купатило ќе мириса пријатно цело време

Сами направете природен освежувач без никаква хемија!

Потребни ви се: ролна тоалетна хартија и етерично масло, по ваша желба

Капнете неколку капки од вашето омилено етерично масло на внатрешната страна од ролната, на која се намотува хартијата. И тоа е тоа.

Мирисот ќе биде присутен во просторијата додека не ја потрошите ролната.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Брз појадок со туна салата

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути

Туна салата со фетучини

Туна салата

Брзо посно предјадење за целото семејство

singlepost_text