За сите оние кои сакаат кисела зелка, а немаат подрум: Еве решение како да ја подготвите и зачувате

За сите оние кои сакаат кисела зелка, а немаат подрум: Еве решение како да ја подготвите и зачувате

Едноставен рецепт за подготовка на кисела зелка. А голема помош за оние кои ја обожаваат, а немаат каде да ја сместат.

Ова решение ќе ви се допадне. Еве како да ја подготвите…

Деталите погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Валентина“:

Повеќе рецепти на Готви.мк:

ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Тазе домашен леб

ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси

Домашниот леб на мајче Вера

Полнет запечен леб

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

singlepost_text