Исчистете го електричното ѓезве со овој едноставен трик (ВИДЕО)

Исчистете го електричното ѓезве со овој едноставен трик (ВИДЕО)

Исчистете го електричното ѓезве со овој едноставен трик.

Во електричното ѓезве само ставете шолја оцет и шолја вода, а потоа вклучете го апаратот додека течноста не зоврие.

Потоа истурете ја течноста, а ѓезвето ќе остане чисто без бигор.

singlepost_text