Смути за свеж старт и ден полн енергија

Смути за свеж старт и ден полн енергија

Направете вкусно смути кое пука од здравје.
Ви треба една банана, една рака спанаќ, една рака боровинки, една лажица мелено ленено семе и една лажица чиа семе.
Се става се во блендер и се пие за почеток на денот, свеж старт и многу енергија.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Како да направите крцкави компири на шведски начин

Ќофтиња во доматен сос

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

Домашни ќофтиња

Ќофтиња од тиквица

ВИДЕО: Како да приготвите палачинки од компири

Најдобар рецепт за домашно ќофте