За сјајна коса, убава кожа и здравје – Шолја чај која треба да ви е навика

За сјајна коса, убава кожа и здравје – Шолја чај која треба да ви е навика

Ако мака мачите со уринарни инфекции и проблеми, со анемија, проблеми со кожата, болка во мускули…решение е шолја чај.
Земете една лажица сушени листови коприва и шолја врела вода.
Оставете го чајот во зовриената вода и по 5 минути процедете.
Помага и за здравје и за убавина, за сјајна и здрава кожа, решение на кожни проблеми и за здрава и сјајна коса.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Салата Примавера

ПОСНО: Свежа пролетна салата

Енергетска салата

Свежа салата со моцарела

Освежителна салата

Како да ја подготвите превкусната Рукола салата со шери домати?

За повеќе рецепти за салати кликни тука