Ја чува штитната жлезда – Зачин кој изобилува од здравје

Ја чува штитната жлезда – Зачин кој изобилува од здравје

Биберот е намирница која чето треба да е на менито.
Го подобрува вареето, помага за затвор и проблеми со дигестивниот тракт.
Помага и при висок притиок и депресија.
Ја чува и штитната жлезда.

 

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text