Намирница со која ќе изгледате 10 години помладо

Намирница со која ќе изгледате 10 години помладо

Спанаќот е намирница која е здрава и има многу железо во себе, а помага и за убавина.

Спанаќот има витамини и минерали кои го успоруваат стареењето на кожата и помагаат да изгледаме помладо.

Се исфрлаат и токсините од телото.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text