Елиминирајте лоши мириси од ладилникот

Елиминирајте лоши мириси од ладилникот

Ако сакате да ги елиминирате лошите мириси од ладилникот, тогаш има мал трик.
Ставете малку сварено и оладено кафе во сад и ставете го во ладилникот.
Ќе ги впие сите лоши мириси.

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text