Три посни рецепти за целосен ручек (Видео)

Три посни рецепти за целосен ручек (Видео)

Доколку постите еве одлични предлози за ручек!Во видеото на „Бабина кујна“ прикажани се три рецепти за компири, доматна чорба и пита со јаболка и свежо грозје.Сите рецепти се вкусни и брзи за подготовка!

Деталите за подготовка погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Бабина кујна“:

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text