Брзо и едноставно: Роловани тиквици полнети со сирење

Брзо и едноставно: Роловани тиквици полнети со сирење

Лесен оброк кој ќе го обожавате!

Состојки:

  • 500 гр тиквици
  • сол
  • бибер
  • масло
  • сирење

Начинот на подготовка погледнете го во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ на „Cooking“:

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text