Сладолед од една состојка – Нема шеќер и млеко

Сладолед од една состојка – Нема шеќер и млеко

Направете си здрав сладолед од само една состојка.

Ви треба една банана.

Ставете ја во блендер, па во сад да се замрзне.

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Брзи традиционални бомбици

Бомбици од пченица

Чоколадни топчиња што се топат во уста

Пченична каша

 

singlepost_text