Ако ви се лоши во автомобил – Земете го ова пред да тргнете на пат

Ако ви се лоши во автомобил – Земете го ова пред да тргнете на пат

Летото е период кога сите сакаме да одиме да уживаме во сонцето и во вода, но многу често некои од нас имаат проблем со возењето, паа им е лошо во автомобил.

Земете парче чоколадо пред да седнете во возилото и верувајте ќе делува на телото така што нема да ви се лоши.

Повеќе на Готви.мк:

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text