Малина-банана смути

Малина-банана смути

Направете вкусно смути со малини и банани.

Ви требаат една банана, шолја малини, шолја вода или млеко и чиа семки.

Се става се во блендер и се пие.

 

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text