Смути за слабеење – Двете најубави овошки во една чаша

Смути за слабеење – Двете најубави овошки во една чаша

Смути за слабеење кое ќе ве направи полни енергија и здравје.

Ви требаат 250 гр. јагоди и 150 мл. сок од портокал свежо цеден

Се меша во блендер или соковник и се пие.

Прочитај повеќе Gotvi.mk рецепти:

Брза похована даска кога ќе се најават гости

ФОТО: Традиционална македонска даска

Омилената даска за мацкање на Влатко

Брзи домашни пирошки со зденка и маслинки

Брзо мезе за ненајавени гости

Највкусни интегрални грисини

 

singlepost_text