Лек за жените – Храна за болен циклус

Лек за жените – Храна за болен циклус

Жените кои мака мачат со болен и обилен месечен циклус, треба да внимаваат на храната.

Јадете многу овошје и зеленчук и јадете повеќе црвено месо.

Тоа помага да воспоставите рамнотежа.

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text