Спремен за 5 минути: Домашен орео сладолед од 2 состојки

Спремен за 5 минути: Домашен орео сладолед од 2 состојки

Ако сте љубители на орео, тогаш ќе уживате во овој сладолед.

Потребни ви се само 2 состојки и 5 минути за подготовка:

Деталите погледнете ги во ВИДЕО РЕЦЕПТОТ во прилог:

Повеќе вести на Готви.мк:

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text