Детокс тропски напиток – Го чисти телото

Детокс тропски напиток – Го чисти телото

Направете си тропски детокс напиток за здравје и чистење на телото.

Ви требаат зелено јаболко, пола шолја сечен ананас, два моркова и малку ѓумбир.

Се лупи и сече се, се става во блендер и се пие.

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Брзи традиционални бомбици

Бомбици од пченица

Чоколадни топчиња што се топат во уста

Пченична каша

 

singlepost_text