Целулитот е минато – Ви треба само чај

Целулитот е минато – Ви треба само чај

Целулитот брзо и лесно може да го елиминирате со чај од бреза.

Пијте го често чајот кој помага да се разбие целулитот, а исто така масирајте се со кружни движења на подрачјата со целулит со овој чај.

Ја подобрува и циркулацијата.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт