Исчистете го телото од отрови – Вкусен сок готов за минута

Исчистете го телото од отрови – Вкусен сок готов за минута

Исчистете си го телото од отрови со сок кој е вкусен.

Ви требаат еден морков, два портокали, 1 лимон, малку корен од ѓумбир и пола шолја вода.

Се лупи се, се сече ситно и се става во блендер со водата.

Веднаш се пие, се препорачува наутро.

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text