За забите, желудникот и разни проблеми – Мушмулите се дар од Бога

За забите, желудникот и разни проблеми – Мушмулите се дар од Бога

Мушмулите се вкусни и корисни и треба често да ви бидат на мени.Имаат витамин Ц, шеќер, помагаат за разни состојби.

Помагаат за затвор, за проблеми со желудник и цревата, за запирање крварење.

Супер се и за забите.

Уживајте!

Повеќе на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text